zpět

Alena Valentová

"Dovolte mi se krátce představit. Jmenuji se Alena Valentová a jsem rodilá Trutnovačka.
Mimo studijní léta v Trutnově žiji nepřetržitě, mám toto město prostě ráda. A co vlastně dělám? Vystudovala jsem Střední uměleckou školu grafickou v Jihlavě a tomuto oboru se i věnuji. Po získaných zkušenostech v různých firmách, jsem začala pracovat „na vlastní pěst“ jako marketingový specialista, grafik a designér. Spolupracuji s firmami z celé ČR a má práce je i mým koníčkem. Když zrovna netvořím pro své zákazníky, tak se věnuji malbě, kresbě a analogové fotografii. Jsem místopředsedou Spolku podkrkonoškých výtvarníků Trutnov. Mám za sebou přes dvacet společných i autorských výstav. Před několika lety jsem se stala podporovatelkou projektu CESTA TALENTU, který tak trochu jiným způsobem pomáhá talentovaným dětem se rozvíjet a plní jim tak jejich malé i velké sny.

A proč kandiduji za Piráty a nezávisle Trutnov? Žiji zde již 35 let, vychovávám tu dvě dcery a s manželem v Trutnově oba pracujeme. Chtěla bych, aby se mé dcery po studiu vrátily zpět, budovaly si kariéru, založily rodiny a byly TU šťastné. Proto je pro mě důležité, aby se zvedla úroveň školství v našem městě, aby došlo k rozvoji podnikání, prostě aby naše budoucí generace měly důvod žít v Trutnově. Myslím si, že když něco tak nějak funguje, tak to neznamená, že to nemůže být ještě lepší. Vždy je co zlepšovat a tak tomu pojďme společně dát šťávu."

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace