zpět

Alena Valentová

Od roku 2010 podporuji PIRÁTY na Trutnovsku.

Jmenuji se Alena Valentová a žiji v Trutnově společně se s dvěma dcerami a manželem Adamem. Vystudovala jsem Střední uměleckou školu grafickou v Jihlavě a tomuto oboru se i věnuji do dnes. Po získaných zkušenostech v různých firmách, jsem začala pracovat „na vlastní pěst“ jako marketingový specialista, grafik a designér, správce firemních profilů na sociálních sítích a webových prezentací. Spolupracuji s firmami z celé ČR a má práce je i mým koníčkem. Téměř 10 let jsem aktivně spolupracovala s Asociací exportérů jako koordinátor a organizátor exportních fór. Intenzivně se věnuji i výtvarné tvorbě, v současné době mám za sebou nad 30 výstav. Před několika lety jsem se stala podporovatelkou projektu CESTA TALENTU, který tak trochu jiným způsobem pomáhá talentovaným dětem se rozvíjet a plní jim tak jejich malé i velké sny.

Angažuji se v komunální politice za PIRÁTI A NEZAVISLÍ TRUTNOV, kde jsem v současné době členkou Kulturní komise a aktivně spravuji facebookový profil místních PIRÁTŮ. S PIRÁTY na Trutnovsku jsem od samého začátku, tzn. od roku 2010.

Témata, kterým bych se chtěla věnovat se svým způsobem vzájemně propojují. Kultura a její propojení s mladou generací + podpora regionálních umělců a jejich prezentací , školství a vzdělávání - studentská zastupitelstva v regionech, částečně bych se chtěla věnovat i sociálnímu tématu, a to zejména pomoci rodinám s dětmi s autismem a podobným postižením ve spolupráci s organizací Děti úplňku, která nemá v Královéhradeckém kraji zatím zastoupení a podporu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace