zpět

Celostátní pirátské forum 2020 v Ostravě i s naší účastí

13/1/20

Z Trutnova se do Ostravy vydali celkem čtyři naši zástupci: poslanec Martin, místostarosta Tom, radní Káťa a předseda místního a krajského sdružení Adam.

Kromě volby předsednictva bylo na programu také představení dosavadních pracovních výsledků našich poslanců, europoslanců a koaličních zástupců z větších měst. Všem mohli účastníci v sále i ti co sledovali online přenos klást různé "grilovací" dotazy, včetně těch nepříjemných.

I v souvislosti s tím proto určitě stojí za to vypíchnout slova znovuzvoleného předsedy o tom, jak důležité je si i nadále zachovávat pokoru a vědomí toho, že politika je veřejná služba, podporovat pracovité členy a příznivce na všech úrovních a stále se učit!

NADCHÁZEJÍCÍ VOLBY DO KRAJŮ A TRUTNOVÁCI V ČELE KANDIDÁTKY

Součástí sobotního programu bylo také představení lídrů pro nadcházející krajské a senátní volby. Jednička královéhradecké kandidátky Pavel Bulíček si získal zájem médií, když na pódium nakráčel ve své pracovní uniformě dobrovolného hasiče s prohlášením, že je připraven hasit problémy na kraji. No a když už je řeč o chystaných volbách do krajských zastupitelstev, můžeme se (a moc rádi  :) ) také už pochlubit tím, že druhé a třetí místo na kandidátce v nedávných povánočních hlasováních obsadili trutnováci Adam Valenta a Martina Vágner Dostálová.

Program fora pokračoval i v neděli. Po sobotním zasedání v hlavní aule na nás v neděli čekaly workshopy v dalších místnostech Multifunkční haly Gong, takže zatímco Martin v centru Ostravy schůzoval, my se s chutí rozutekli do jednotlivých učeben.

KH

co je v plánu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace