zpět

Honza Duduš z Rýbrcoula se rozhodl vzdát členství v kulturní komisi. Nahradí ho Káťa Hůlková

5/2/20

Dnes se sešla první letošní kulturní komise, na které Jan Duduš oznámil, že se rozhodl odstoupit z důvodu narůstajícího pracovního vytížení  a také proto, že se kvůli svým pracovním aktivitám opakovaně dostává do pozice žadatele o městské dotace na kulturu. Po konzultaci v týmu a s předsedou kulturní komise jsme rovnou dospěli k řešení, kdy Honzu nahradí Kateřina Hůlková."Důvody, proč jsem se rozhodl vzdát se svého členství v kulturní komisi: 

  1. ČAS: V době, kdy se dávaly dohromady nominace na účast v kulturní komisi, jsme s Rýbrcoulem de facto teprve začínali a já proto nedokázal přesně odhadnout, kolik času mi to bude do budoucna zabírat. Vyklubal se z toho úspěšný dlouhodobý projekt a já se v současné době nedokážu povinnostem v rámci práce v kulturní komisi věnovat tak, jak bych sám chtěl.
  2. ŽÁDOSTI O DOTACE: Kvůli Rýbrcoulovi jsem se sám dostal do pozice, kdy jsem jedním z hlavních žadatelů o městské dotace rozdělované kulturní komisí a ZÁROVEŇ tady o jejich rozdělování rozhoduji. Podle mého názoru by se to nemělo dít a to je vlastně hlavní důvod mého rozhodnutí, pro můj osobní dobrý pocit. 

JD, KH

co je v plánu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace