zpět

Ivan Bartoš navštívil Trutnov a my byli samozřejmě u toho

27/4/18

Původním záměrem návštěvy Ivana Bartoše v Trutnově bylo setkání s členy Klubu seniorů, na které Pirátského lídra pozval pan Šafařík. Při té příležitosti jsme uspořádali ještě jednu veřejnou besedu v Národním domě, která na setkání se seniory v malém sále Městského úřadu navazovala. 

Účast byla celkem slušná, zhruba polovina velkého sálu. Během více jak dvouhodinové debaty jsme se mimo jiné dověděli, co je skutečnou každodenní náplní práce poslance, jak fungují výbory, apod.. Jelikož Ivanovi během diskuze sekundoval i Martin Jiránek, došlo také na historky z doby zakládání České pirátské strany a Pirátů v Trutnově. 

Kateřina Hůlková

...................................

Návštěva Ivana Bartoše v Trutnově se velmi podařila. Celkem odhadem 120 lidí přišlo s Ivanem a se mnou debatovat či si nás jen poslechnout. Za mě velmi dobré otázky, věcná debata a Ivan prostě skvělý bavič plný energie.

A díky moc za pochvalné osobní komentáře i zprávy, že se to vydařilo. Nejvíc mě potěšilo, když mi několik lidí napsalo, že na ně Ivan zapůsobil jako normální člověk, který si na nic nehraje a říká své názory věcně a srozumitelně.

Martin Jiránek

co je v plánu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace