zpět

Neleníme a uklízíme: Trutnov i řeku Úpu

30/4/18

Měsíc duben byl ve znamení dobrovolnického úklidu našeho města a my byli u toho. Nejprve se v rámci celorepublikové kampaně Ukliďmě Česko z místní iniciativy vytvořila akce Ukliďmě Trutnov, do které se aktivně zapojilo také několik lidí z řad našich kandidátů. Martin Jiránek již tradičně organizoval skupinu na Kryblici a já vedla úklidový tým pro Horní Předměstí, s vydatnou pomocí manželů Valentových a Honzy Kopřivy. 

Nechyběli jsme ani u čištění řeky Úpy o dva týdny později. Jedním z členů organizačního týmu této místní dobrovolnické akce je "čtyřka" naší kandidátky Martina Vágner-Dostálová. 

Žijeme v klidném městě obklopeném krásnou podkrkonošskou přírodou. Nebuďme ani k jednomu lhostejní. Životní prostor, který společně sdílíme, má vliv na naši náladu, přístup k druhým a ve finále i k nám samotným. Je na nás, jak čisté budou naše vzájemné vztahy, naše mysl a náš životní prostor. I proto jsme do úklidu zapojili také naše děti, kterým chceme jít v tomto samozřejmě příkladem. 

Kateřina Hůlková

co je v plánu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace