zpět

Z důvodu pracovního vytížení Martin Jiránek odstupuje z pozice zastupitele města Trutnova

27/5/19

Z důvodu narůstajícího pracovního vytížení se Martin Jiránek rozhodl rezignovat na svůj post zastupitele a radního města Trutnova. Po zralé úvaze a proběhlé vnitřní týmové diskuzi toto rozhodnutí oficiálně oznámil vedení města Trutnova v pondělí 27. května. Martin Jiránek svůj post formálně složí k 31. květnu 2019. Na jeho místo v zastupitelstvu nastoupí 1. náhradnice dle výsledků voleb Kateřina Hůlková.

Vyjádření Martina Jiránka:

„Jako trutnovský patriot jsem se chtěl i po zvolení do Poslanecké sněmovny PČR aktivně podílet na dalším rozvoji našeho města. S tímto záměrem jsem na pozici lídra vedl naši kandidátku do komunálních voleb 2018. Má současná práce v Hospodářském výboru PSP mě nicméně již zaměstnává natolik, že jsem se rozhodl přenechat svůj post zastupitele a radního kolegyni, abych se vyhnul riziku, že svoji práci do budoucna nebudu moci odvádět na 100 %. Současný tým trutnovských Pirátů a nezávislých má moji plnou důvěru a dobrou spoluprací na místní i celorepublikové úrovni budeme schopni lépe naplňovat společné cíle.“

Kateřina Hůlková složí oficiální slib zastupitele na příštím zasedání Zastupitelstva města Trutnova dne 24. června 2019. Zároveň dojde k doplňující volbě do Rady města Trutnova, kde by měla Kateřina Martina Jiránka také nahradit.

TÝM PIRÁTI A NEZÁVISLÍ TRUTNOV POKRAČUJE V ZAPOČATÉ PRÁCI

Členové klubu PIRÁTI A NEZÁVISLÍ TRUTNOV si velmi váží veškerého úsilí, které Martin Jiránek vynaložil při sestavování a stmelování současného početného týmu. Během krátké doby se mu podařilo dát dohromady skupinu aktivních a schopných lidí, ochotných pracovat na dalším zlepšování života v našem městě.

Velmi si ceníme také důvěry, kterou v nás vkládá nyní, kdy se rozhodl naplno věnovat své práci v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky. Nadále budeme pokračovat ve spolupráci na rozvoji města, Martin zůstává klíčovým členem Místního sdružení Piráti Trutnovsko a bude se účastnit dalších aktivit našeho místního klubu. Pokračujeme v započaté práci, abychom dostáli závazkům, které jsme v loňském roce dali našim voličům i sami sobě.

Tisková zpráva v PDF ZDE

co je v plánu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace