zpět

11. Pavel Volk

Narodil jsem se v Trutnově. Dětství a dospívání jsem prožil na hřebenech Krkonoš, na Rennerových boudách. Vystudoval jsem Střední hotelovou školu a poté jsem procestoval za prací a zkušenostmi většinu Evropy.

Po letech podnikání v Peci pod Sněžkou jsem byl u zrodu myšlenky Kafírny a Pražírny kávy Volkafe ve Spojenecké ulici v Trutnově, absolvoval baristická vzdělání a vnesl své poznatky a zkušenosti z praxe do běhu rodinného podniku.

Své místo jsem si stejně jako v Trutnově našel po čase po boku své partnerky na Bischofsteině v Jiráskových skalách u Teplic nad Metují, které se nám oběma podařilo povznést z popela a obnovit jeho kouzlo a zašlou slávu.

Volný čas trávím se svými dvěma dětmi a ženou. Rádi cestujeme a poznáváme nová místa, ze kterých čerpáme energii a nápady. Prý jsem zručný kutil, zajímám se o IT a technologie s nejnovějšími trendy. Nebojím se pouštět do nových věcí a bývám hybatelem spousty prospěšných myšlenek.

Kandidovat za Piráty jsem se rozhodl právě proto, že mi není lhostejné, co a jak se kolem mě děje a věřím, že díky Pirátům by se mohla naše životní situace zlepšit.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace