zpět

12. Michal Rotter

Narodil se v Trutnově, ale vyrůstal v Mladých Bukách. Nyní už 15 let žije na Humláku, kde s manželkou Lenkou vychovává dvě děti Mika a Miu.

Od roku 1996 pracuje v elektroprůmyslu, kde vystřídal několik pozic od operátora přes referenta kvality až po nynější pozici vedoucího oddělení expedice. Během celého období se naučil nespočet procesů a získal mnoho certifikátů. Je rád, že je součástí úspěšné privatizace trutnovského ZPA a od Siemensu se dostal do Mdexxu.

Michal se od malička věnuje sportu, protože v Trutnově a jeho okolí jsou k tomu ideální podmínky. Jeho největší sportovní láskou je baseball, který hraje už od roku 1989. V roce 2002 se stal extraligovým rozhodčím a o sedm let později založil baseballový oddíl Rytíři Trutnov a přešel do trenérských řad. S kategorií U10 se mu podařilo 2x vyhrát titul Mistra ČR, za což dostal společně s Mgr. Hedvikou Stolínovou od Města ocenění Trenér roku 2013. V roce 2017 si dodělal trenérskou B třídu a vrátil se do řad rozhodčích.

Mezi jeho další sportovní koníčky patří lyže, snowboard a horské kolo na Trutnov Trails. Společně se synem se začal věnovat i železničnímu modelářství. Mezi jeho další aktivity patří organizace plesů, koncertů, zájezdů a společenských a sportovních akcí. Od roku 2018 je členem VV Spartak Trutnov, z.s.

Jak říká on sám: „Všechno co dělám, dělám pro děti... ...ale dokážu vytáhnout i dospěláky z gauče a vrátit je do dětských let. Mám radost, když mají radost ostatní.“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace