zpět

33. Ing. Martin Jiránek

Narodil jsem se  v roce 1978 a celý život žiji v Trutnově.

Odmaturoval jsem na trutnovském gymnáziu a poté jsem se během let stal inženýrem na Univerzitě Hradec Králové v oboru Informační management.

V průběhu studia jsem s dvěma kamarády začal podnikat a vybudovali jsme firmu změřenou na marketing, weby a grafiku. Poté jsem pokračoval směrem ke mentoringu podnikatelů v oblasti strategického marketingu a vedení firem. Za svou praxi jsem pomáhal zhruba šesti stovkám firem, samostatných OSVČ i firmám s několika desítkami zaměstnanců. To jsem dělal až do roku 2017, kdy jsem se za Piráty stal poslancem.

Členem Pirátů jsem se stal v roce 2010. Zaujalo mě na nich zaměření na digitální stát, technologie, otevřenost a nový způsob myšlení o politice. V roce 2014 jsem se stal zastupitelem Trutnova a v roce 2016 zastupitelem našeho kraje.

Celý svůj profesní život jsem zaměřen na slovo "lokálnost". Pracoval jsem vždy pro malé místní firmy než velké korporace. Pokud to jde, nakupuji hodně u místních obchodníků a využívám místních služeb. Vím, že náš region může být bohatší jak finančně, tak lidsky, pokud se budeme chovat víc lokálně. Více peněz zůstane v regionu, více schopných lidí bude těšit tady žít. Proto jsem šel do politiky, abych na tom mohl pracovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace