zpět

8. Mgr. Michal Dědek

Středoškolský učitel českého jazyka a literatury, speciální pedagog, registrovaný příznivec Pirátů, člen kontrolního výboru a školské komise města Trutnova, člen školské rady Obchodní akademie Olgy Havlové v Janských Lázních.

Osmou pozici získal Michal Dědek. Osm let učil na pražském soukromém gymnáziu, nyní působí sedmým rokem na Obchodní akademii Olgy Havlové v Janských Lázních. Aktivit Pirátů se začal účastnit před komunálními volbami v roce 2018. Jako klíčové téma vidí kultivaci veřejného prostoru. Citlivý a promyšlený urbanismus, vedoucí k oživení centra a zpestření života na okraji, totiž Trutnovu dlouhodobě chybí. Dalším tématem je otevřená a přehledná komunikace radnice s jednotlivými občany i komunitami. Město by se v následujících letech mělo dále vyvíjet nejen v oblasti nových a úsporných technologií, ale také v oblasti sociálních služeb. V následujících letech bude totiž zřejmě narůstat počet lidí v hmotné nouzi či množství uživatelů návykových látek. V rámci školství je třeba dbát o intenzivnější vzájemné propojení místních základních a středních škol a o rozvíjení návaznosti mezi středním vzděláváním a lokálními firmami a podniky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace