zpět

Bc. Kateřina Hůlková

Původně pocházím z Červeného Kostelce a v Trutnově bydlím od svých pěti let. V patnácti jsem odešla do Prahy studovat grafický design na VOŠG a SPŠG Hellichova, odkud jsem dále pokračovala na Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, kde jsem získala bakalářský titul v oboru Anglistika a Amerikanistika. Studium mi dalo cenné znalosti a zkušenosti v oblasti komunikace, nakládání s informacemi, kulturních souvislostí a vlivu těchto věcí na fungování občanské společnosti.

V současnosti pracuji v Trutnově jako propagační grafik a webdesigner v místní firmě. Náplní mé prace je mimo jiné také webová analýza a online marketing. Ve volném čase se věnuji olejomalbě, hře na kytaru, společenskému tanci, vytrvalostnímu běhu, šítí včetně technik vysoké krejčoviny a problematice slow fashion. Téma udržitelné módy mě také přimělo zajímat se o fungování globální vs. lokální ekonomiky a ekologické či sociální otázky s tím spojené.

Jsem členkou Spolku Podkrkonošských výtvarníků Trutnov. S manželem v Trutnově vychováváme syna, který letos na podzim nastoupil do první třídy. 

V roce 2017 jsem kandidovala ve volbách do PS za Piráty jako nezávislá kandidátka. Od letošního roku jsem členkou Pirátské strany. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace