zpět

Ing. Renáta Portlová

Jmenuji se Renáta Portlová, je mi 37 let a v současné době jsem na mateřské dovolené. Společně s partnerem vychováváme dva syny. Můj profesní život je spojený s kempem Dolce, kde mám jako vedoucí na starost chod firmy a rozvoj areálu. Organizuji svatby, firemní večírky a společně s naším týmem pořádáme dětské dny a další sportovní a kulturní akce, z nichž nejznámější jsou Dračí lodě a Dolcefest.

Do Trutnova jsem přišla před deseti lety, kdy se mi naskytla příležitost pracovat v kempu. Bylo to pro mě velkou výzvou, neboť cestovní ruch je mojí celoživotní vášní. Od malička se věnuji turistice a aktivně se zajímám o marketing cestovního ruchu. Vystudovala jsem Provozně-ekonomickou fakultu na ČZU v Praze, studovala jsem a pracovala v Portugalsku a Velké Británii. Bohaté znalosti v oblasti podnikání jsem získala také v projektu Moudré podnikání žen.

Jsem šťastná, že má práce je i mým koníčkem.  Dlouhodobě se snažím spolupracovat s dalšími subjekty cestovního ruchu na Trutnovsku, ale bohužel zde chybí jednotná koncepce, která by udávala směr.  Svojí kandidaturou chci přispět k rozvoji cestovního ruchu v Trutnově. S dalšími kandidáty řešíme toto téma v pracovní skupině, která vznikla na základě potřeby všech zapojených členů spolupracovat a společně tak rozvíjet zajímavou turistickou destinaci, kterou Trutnov bezesporu je.

Snažím se být aktivní maminkou, která se plně věnuje svým dětem a zároveň rozvíjí i další aktivity. Ve volném čase hraji v ochotnickém divadle, ráda čtu a cestuji.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace