zpět

Martina Vágner-Dostálová

Narodila jsme se v Trutnově, kde s občasnými pauzami na cestování trávím celý svůj život, stejně jako má široká rodina. Mám 19tiletého syna Štěpána, který se úspěšně věnuje MUAY THAI boxu a studuje zdravotnický obor. Já sama studuji Cyrilometodějskou teologickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, obor Charitativní a sociální práce.

Ke studiu mě přivedla vášeň prostřednictvím mého krásného dlouholetého zaměstnání v Oblastní charitě Trutnov. S ním souvisí i mé životní motto, jež zní „ Pomáhat je normální“
MOTTO samotné vypovídá i o dalších důležitých věcech v mém životě, jako je např. místo kde žiju. Je to právě Trutnov, protože zde mohu pomáhat a být ve středu dění. Zkrátka být všude tam, kde se něco děje. Nicméně má práce, pomoc v několika případech mířila a míří i do zahraničí.

Není mi jedno, jak se lidem v Trutnově žije, a proto jsme se rozhodla již podruhé kandidovat a něco pro ten fajn trutnovský život udělat. Mým cílem je, aby i ti, kterým se zrovna v tuhle chvíli nedaří, cítili v Trutnově podporu, pomoc a dobré srdce. Vím, že nemůžu změnit svět, ale se srdcem na „pravém místě“ nebudu prostě sedět v koutě s rukama v klíně a čekat, že to za mě někdo nahoře vyřeší. Chci se zasadit o to, aby trutnovská radnice více podporovala sociální oblast, měla dostupné bydlení pro všechny a nezavírala oči před lidmi, kterým se právě teď zrovna něco nepovedlo.
Mou životní energii čerpám z přírody, skvělých přátel, super pracovních kolegů, z lidí se kterými se v životě potkávám a v neposlední řadě z hodin HATHA JOGY.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace