zpět

Mgr. Tomáš Eichler

Tomáš Eichler je registrovaným příznivcem Pirátů. V současné době působí jako asistent pirátského poslance a kromě toho se věnuje psychologickému poradenství a lektorské činnosti. Pochází z Trutnova, kde nyní také žije.

Vystudoval Sociální politiku a sociální práci na Univerzitě Hradec Králové, kde získal titul Mgr. Dále absolvoval pětiletý psychoterapeutický výcvik v psychodynamické psychoterapii.

Jeho hlavní profesí je řízení projektů a to ve veřejném i soukromém sektoru. Má za sebou manažerskou zkušenost v korporátním prostředí v oblasti telekomunikací a bankovnictví. Je držitelem mezinárodních certifikátů projektového řízení.

Řadu let je členem představenstva spolku Stachelberg, který spravuje a provozuje stejnojmennou kulturní památku a muzeum nedaleko Trutnova a který je významnou organizací v oblasti cestovního ruchu ve východních Krkonoších.

Jeho zálibou jsou hory - mimo jiné uběhl Beskydskou sedmičku - a jeho velkou vášní jsou knihy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace