zpět

Ondřej Poul

Podnikám v oblasti reklamy a marketingu. Reklamu nejen vyrábím, ale také tvořím. Snažím se zákazníkům pomoc s tím, aby jejich reklama byla nejen hezká, ale i účelná. Aby jim pomohla v jejich vlastním rozvoji.

Mimo své zaměstnání se věnuji sportu. Aktivně hraji inline hokej v České republice a v zahraničí.
Společně se svým otcem vedeme hokejový klub mužů v Trutnově. U kormidla jsme již deset let a v posledních dvou letech působím na pozici manažera. Po loňské sezóně jsem ukončil aktivní hráčskou kariéru.

V Trutnově bych chtěl zlepšit zejména fungování sportovních klubů, spolků, rozdělování dotací pro sport a sportoviště. Mým cílem je také do města přivést větší sportovní, mezinárodní akce, aby občané Trutnova nemuseli dojíždět do jiných měst. Mým zájmem je i kultura. Trutnovu schází větší koncerty, přičemž můžeme využít například areálu Na Bojišti. 

Mou vizí je, aby občané města Trutnov měli dostatečné sportovní i kulturní vyžití, aby to ve město žilo. Do komunálních voleb kandiduji proto, protože je na čase, aby se i mladší lidé začali aktivně podílet na rozvoji města. Aby i  Trutnov šel s dobou a nestagnoval v době minulé.

Chci tomu dát šťávu!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace