zpět

OTEVŘENÁ RADNICE A DIGITALIZACE

PRACOVNÍ SKUPINA PRO DIGITALIZACI

V zimě 2019 byla na náš popud založena a následně Radou města schválena pracovní skupina pro digitalizaci. Prvotní myšlenka je taková, že by se její složení mělo v průběhu času měnit v závislosti na aktuálně řešených problémech. Cílem je, aby v rámci skupiny spolupracovali odborníci na aktuální téma/problém a úředníci, kteří mají dané téma v kompetenci. Prvním tématem k řešení byla příprava podkladů pro vypsání výběrového řízení na nový městský web. Redakce webu v uplynulém roce na přípravě podkladů již usilovně pracovala, pracovní skupina na to tedy pouze plynule navázala. 

Předsedou pracovní skupiny je místostarosta Tomáš Eichler.

Složení pracovní skupiny 01 (webové stránky města):
Jan Seidel
Martin Čapek
Michaela Dědkova
Renáta Tommová
Adam Valenta
Martin Jiránek
Kateřina Hůlková

KONCEPT SMART CITY

Konceptu SMART CITY se aktuálně věnuje Adam Valenta, který se účastní pravidelných schůzek pracovní skupiny, která pro tyto účely vznikla pro změnu ve Vrchlabí. V průběhu dubna a května 2019 absolvoval také několik pracovních schůzek s Jakubem Rusem a Tomášem Eichlerem, aby s nimi probral další možnosti rozvoje koncepce v rámci SOVK. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace