zpět

20. Drahomíra Tvrdíková, dipl.um.

Rozhodla jsem se znovu podpořit trutnovské Piráty pro jejich naprostou otevřenost, se kterou jsem se u jiných politických stran nesetkala. Jádro trutnovských Pirátů ve složení Tomáš Eichler, Alena ValentováKateřina Hůlková, Martina Vágner-DostálováAdam Valenta je velmi semknuté, s hladkou vzájemnou komunikací a tahem na branku.

Nebojí se otevřeně sdělovat i obtížné záležitosti nejen mezi sebou, ale také ven ze svého týmu k nám, občanům města Trutnova. Dovedou se zapojit reálnou prací pro potřebné lidi a na místech, o která je nutno pečovat. Jsou aktivní a vynalézaví.


Právě proto se k nim přidávají lidé stejného ražení. S opravdovým zájem o město Trutnov a jeho okolí s mnoha obcemi, které k Trutnovu patří. Vědí, že kvalita života neleží jen v praktických stránkách našeho bytí. Kladou důraz na dobré mezilidské vztahy, kulturu, možnost dobrého vyžití a bohatou nabídku pracovních příležitostí i volnočasových aktivit.

  
To je důležité pro nás všechny. Proto jsou Piráti v zastupitelstvu, z mého pohledu, jasnou volbou. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace